Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #8: Czy teraz jest dobry czas na inwestowanie?

Czy teraz jest dobry czas na inwestowanie?

W poprzednim roku inwestorzy mierzyli się z szeregiem obaw ze względu na wysoką inflację, rosnące ceny energii, problemy z łańcuchem dostaw, a przede wszystkim ze względu na wojnę na Ukrainie. Wydaje się jednak, że rynek przetrwał najtrudniejszy moment, a indeksy znowu świecą na zielono, do tego stopnia, że w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o nadejściu rynku byka. Czy okres przecen się skończył i czy jest już za późno, aby zacząć inwestować? Być może obecne odbicie to tylko chwilowy wzrost spowodowany dobrymi wynikami spółek technologicznych, a recesja dalej czai się za rogiem tego byka? W kolejnym odcinku z cyklu Akademia Portu rozmawiają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.