Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #3: Jak inwestować na emeryturę

Niezależnie od wieku w jakim jesteśmy emerytura zbliża się wielkimi krokami. Prognozy dotyczące wysokości przyszłej emerytury państwowej niestety nie są najlepsze. Mimo tego, że państwo udostępnia nam kilka narzędzi dzięki którym możemy oszczędzać i inwestować, warto również samemu zadbać o wysokość swojej przyszłej emerytury. W jakim wieku zacząć, jak skorzystać z efektu procentu składanego, w co inwestować, aby zabezpieczyć się na emeryturę, czym są inwestycje ESG i czy można dzięki nim zapewnić sobie godną starość? O tych kwestiach w ramach 3 odsłony Akademii inwestowania Portu rozmawiają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.