Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #21: Rezerwa Inwestycyjna i regularne przelewy

Akademia inwestowania Portu #21: Rezerwa Inwestycyjna i regularne przelewy

Wytworzenie poduszki finansowej to jeden z pierwszych kroków udanego życia finansowego. Niejednokrotnie mówi się, że jest to pierwszy krok do osiągnięcia bogactwa. Tych kroków jest oczywiście więcej, a niezwykle pomocne we wzbogacaniu się jest mądre wykorzystanie odpowiednich instrumentów finansowych. Najlepsze miejsce dla pieniędzy zgromadzonych w ramach poduszki finansowej, to wbrew nazwie nie jest pokrowiec na poduszkę, ale krótkoterminowe instrumenty inwestycyjne. Takim instrumentem jest Rezerwa Inwestycyjna na Portu, dla klientów posiadających środki w euro stanowi idealne rozwiązanie dla pomnażania wartości pieniędzy, które mogą być nam potrzebne na przykład na czarną godzinę. Ale czy Rezerwę Inwestycyjną można wykorzystać jeszcze w inny sposób? Jak rozporządzać środkami na Rezerwie do zasilania swoich inwestycji na Portu? Jak w inwestowaniu może pomóc funkcja Regularnych przelewów? O tym, do czego najlepiej przydają się najnowsze produkty i rozwiązania Portu dowiesz się z rozmowy Emilii Rybak i Mikołaja Raczyńskiego.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.