Szukaj
Close this search box.

Konferencja Pasywna Rewolucja

Fundusze pasywnie zarządzane zdobywają serca inwestorów na całym świecie. Przez USA przetacza się wręcz „pasywna rewolucja”. ETF-y i fundusze indeksowe zyskują przychylność inwestorów przede wszystkim za sprawą niskich kosztów.

W Polsce nadal są one mało znane. Dlatego w dniach 5-6 października odbędzie się 3. edycja konferencji Pasywna Rewolucja. Jej organizatorem jest Artur Wiśniewski twórca bloga Stockbroker.pl i współtwórca portalu AtlasETF.pl.

Celem konferencji jest pokazanie czym są fundusze pasywnie zarządzane, jakie są trendy na rynku ETF i funduszy indeksowych oraz jak w nie inwestować (pasywnie i aktywnie).

Formuła konferencji:

  • 5.10 – online,
  • 6.10 – stacjonarnie („Finał na GPW”, Warszawa, ul. Książęca 4).

Program obejmuje:

  • 9 paneli dyskusyjnych,
  • 5 wywiadów,
  • 10 wykładów.

Wśród 40 prelegentów zobaczymy szerokie grono przedstawicieli rynku kapitałowego, m.in. reprezentantów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, dostawców funduszy ETF, blogerów finansowych i przedstawicieli domów maklerskich – w tym dyrektora zarządzającego i inwestycyjnego Portu – Mikołaja Raczyńskiego.

Udział w konferencji zapowiedzieli również m.in. Ben Felix (Common Sense Investing), Nick Maggiulli (Of Dollars And Data), Dorota Sierakowska (Girls Money Club), Michał Masłowski (SII), Katarzyna Sekścińska (UW), Tomasz Jaroszek (Doradca TV), Przemysław Gerschmann (GPW).

Podczas konferencji zostaną również wręczone nagrody Pasywny Rewolucjonista w ośmiu kategoriach. Portu zostało nominowane do nagrody w kategorii Doradztwo i zarzadzanie aktywami. Głosowanie odbywa się pod poniższym adresem i trwa do 30 września, zachęcamy serdecznie do oddawania głosów.

Udział w konferencji jest:

  • bezpłatny (dostęp online: 5-8 października)
  • płatny (dostęp online nieograniczony + udział w FINALE na GPW)

Więcej informacji oraz rejestracja są dostępne na stronie konferencji: PasywnaRewolucja.pl.

Dwie poprzednie edycje zgromadziły po kilka tysięcy uczestników i zostały przez nich ocenione na 4,8 w skali pięciostopniowej.

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.