Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #23: Co z cenami energii tej zimy?

W poprzednim roku wszyscy czekali z niecierpliwością, czy wystarczy nam węgla i gazu na całą zimę. To oczekiwanie doprowadziło do gwałtownego wzrostu cen i zmusiło państwo do różnorodnych interwencji, między innymi wprowadzono bony na węgiel. Na koniec zima okazała się jednak łagodna, ceny spadły i udało się uniknąć zapowiadanej katastrofy. Jak sytuacja wygląda w tym roku? Wojna na Ukrainie wcale się nie skończyła, inflacja mimo spowolnienia tempa nadal jest wysoka. Czy Europa będzie w stanie przetrwać srogą zimę? Czy Polska jest przygotowana na duże mrozy? Co z cenami węgla i gazu, czy dalej są wysokie, czy kiedykolwiek wrócą do poziomów sprzed lat? Na co powinni przygotować się inwestorzy? Wszystko, czego musisz dowiedzieć się przed zimą – dowiesz się w rozmowie Emilii Rybak i Mikołaja Raczyńskiego w kolejnym odcinku Akademii Portu.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

 

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.