Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #1: Jak zacząć inwestować?

Sytuacja na rynku finansowym i inwestycyjnym od pewnego czasu jest burzliwa i pełna zwrotów akcji. Czy to oznacza, że to nie jest dobry czas na inwestowanie? Nie jest to do końca prawda. Obecnie, jak nigdy przedtem inwestować, może zacząć każdy nawet już od małych kwot. Jak podłączyć się pod trend długoterminowego rozwoju gospodarczego, skorzystać z produktywności przedsiębiorstw i ochronić pieniądze przed inflacją? Dowiemy się w pierwszym video z serii Akademia Portu, rozmawiają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

– Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.

– Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.

– Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.

– Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.

– Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.

– Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.