Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #9: Rebalancing inwestycji, dlaczego jest potrzebny?

Akademia inwestowania Portu #9: Rebalancing inwestycji, dlaczego jest potrzebny?

Bardziej doświadczeni inwestorzy dobrze wiedzą czym jest rebalancing, aczkolwiek dla wielu początkujących inwestorów jest to tajemnicze pojęcie. Gdy zrozumiemy już czym jest rebalancing portfela, jednocześnie uświadomimy sobie jak ważne jest zarządzanie ryzykiem i dbanie o to, aby inwestycja zachowywała kształt, który pierwotnie jej nadaliśmy. Zatem, czym jest rebalancing? Czy jest on zawsze koniecznością, dlaczego struktura portfela się zmienia? Jak często przeprowadzać rebalancing i czy jest to trudna procedura? Czy Portu może to zrobić za mnie? W prostych słowach wyjaśnią dla Ciebie te techniczne kwestie Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński w kolejnym odcinku z cyklu Akademia Portu.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.