Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #4: Czy nieruchomość to dobra inwestycja?

W Polsce panuje powszechna opinia o tym, że warto jest inwestować w nieruchomości. Nawet jeśli to prawda, często nie zdajemy sobie sprawy z kosztów i zagrożeń związanych z tego typu inwestowaniem, a nauczeni zostaliśmy dostrzegać jedynie jego pozytywy. Inwestowanie w nieruchomości nie tylko wymaga od nas posiadania wysokich środków, ale także poświęcenia czasu, a jeśli chcemy uniknąć wysokich kosztów pośrednictwa, sami musimy być ekspertami w tym względzie. Czy warto zatem zainwestować wszystkie środki w nieruchomość, jak czerpać zyski z rynku nieruchomości inwestując z Portu, jak uzyskać taką ekspozycję poprzez fundusze ETF i czym jest dywersyfikacja? O tym wszystkim dowiesz się z kolejnego odcinka Akademii inwestowania Portu, gdzie tematy te poruszają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.