Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #25: Podsumowanie pierwszego kwartału 2024 na rynkach

W dzisiejszym odcinku Akademii Inwestowania Portu przyglądamy się temu co działo się na rynkach w pierwszym kwartale 2024 roku. Analizujemy, jak rozpoczął się rok oraz czy przewidujemy dobry czas dla inwestorów. Omawiamy również rolę sztucznej inteligencji w biznesie i jej wpływ na rynek. Przyglądamy się także możliwym obniżkom stóp procentowych oraz aktualnej sytuacji inflacyjnej. Nie zabraknie również dyskusji na temat ryzyka recesji oraz aktualnej sytuacji Wielkiej Brytanii. W tym odcinku odkryjemy także, jakie wyzwania i perspektywy czekają nas w kolejnych kwartałach bieżącego roku. Zapraszamy do oglądania!

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

 

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.