Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #18: Podsumowanie trzeciego kwartału na rynkach

Dzisiaj przyjrzymy się temu co działo się na rynkach w ostatnim kwartale, a musimy powiedzieć, że było bardzo ciekawie. Kwartał to wystarczająco długi okres, aby spostrzec pewne trendy i powiązać je z konkretnymi czynnikami i wydarzeniami. Co wydarzyło się na rynkach przez wakacje? Czy warto wejść teraz w obligacje? Dlaczego dolar się wzmacnia? Jak wzrost cen ropy ma się do prób odejścia rynku od paliw kopalnych? Czy sztuczna inteligencja dalej ciągnie rynki do góry? Świeże spojrzenie na te bieżące kwestie zapewni Ci dzisiaj Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński w kolejnym odcinku z serii Akademia Portu.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.