Szukaj
Close this search box.

ForFin 2023 – relacja z wydarzenia na Stadionie Narodowym

Forum Finansów i Inwestycji 2023, czyli ForFin odbyło się w tym roku w Warszawie 24 i 25 listopada na Stadionie Narodowym. Nie mogło nas tam zabraknąć, ponieważ misja Portu jest zbieżna z celem tego wydarzenia. Szerzymy wiedzę o inwestowaniu i kompetencjach finansowych oraz wskazujemy najlepsze rozwiązania, które pozwalają zadbać o finansową przyszłość. Zatem okazja, podczas której możemy spotkać się bezpośrednio z ludźmi poszukującymi tych rozwiązań, stwarza nam dodatkową możliwość, aby pokazać jak w dzisiejszych czasach można inwestować prosto i skutecznie.

Już na samym wstępie serdecznie dziękujemy organizatorowi tego wielkiego wydarzenia – Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, którzy ugościli nas w biznesowej części Stadionu Narodowego. Podczas dwóch dni tego ogólnopolskiego spotkania, uczestnicy wydarzenia, a było ich ponad 3800, mogli porozmawiać, wymienić swoje poglądy i opinie z tysiącami innych osób, posłuchać wykładów oraz skorzystać z różnych ciekawych ofert, które zostały przygotowane specjalnie dla nich.

Nasza oferta specjalna

Portu zawsze wspiera osoby, które chcą inwestować długoterminowo. Jak tylko możemy, zawsze staramy się takim osobom uprościć inwestowanie. Do końca, właśnie ta myśl stoi za powstaniem naszej platformy, chcieliśmy uczynić inwestowanie dostępnym dla każdego, przygotowując produkty inwestycyjne, które są zrozumiałe, proste i skuteczne. Ponad 1 miliard euro oraz ponad 200 000 użytkowników pokazują, że się nam udało, ale widzimy, że jest jeszcze dużo osób, które potrzebują dowiedzieć się, że inwestowanie też jest dla nich. Nie mogliśmy więc zachować się inaczej niż przygotować specjalną ofertę dla uczestników ForFin 2023 wynagradzając ich za otwartość i gotowość do zadbania o swoją finansową przyszłość.

Każdy kto zarejestruje się z kodem polecającym forfin2023 i prześle co najmniej 100 złotych na swoją pierwszą inwestycję uzyska od nas dodatkowe 100 złotych na start oraz 6 miesięcy inwestowania bez z opłat. Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Co tam robiliśmy?

Podczas Forum byliśmy dosyć aktywni, odbyliśmy setki rozmów, między innymi przy naszym stoisku, przy którym zainteresowanym rozdawaliśmy drobne prezenty i upominki. Było nam niezmiernie miło słyszeć od Państwa pozytywny feedback, dodało nam to energii i dalszej motywacji do gorącej pracy na rzecz szerzenia wiedzy i świadomości o inwestowaniu. Słuchaliśmy Państwa bardzo uważnie, z resztą robimy to od zawsze i właśnie dlatego nasze produkty inwestycyjne są tak świetnie dopasowane do realnych potrzeb inwestorów.

Rozumiemy, że w dzisiejszym zabieganym świecie, w którym większość ludzi nie ma czasu nawet na realizację swych pasji, czy zwyczajnie na chwilę dla siebie, zgłębianie tajników inwestowania jest ostatnią potrzebą. Na podstawie rozmów z większością z Was zauważyliśmy, że po prostu nikt nie ma czasu nauczyć się inwestowania od zera. Z kolei potrzeba oraz zainteresowanie inwestowaniem jest duże. Czyli ludzie chcą inwestować, ale boją się i nie wiedzą jak. Natomiast, my w Portu wiemy o tym doskonale od dawna i jesteśmy właśnie dla Was. Dlatego inwestowanie z nami jest tak proste, bo chcieliśmy, żeby takie było i wiedzieliśmy, jak to zrobić.

W Portu, aby stać się posiadaczem inwestycji wystarczy wypełnić ankietę oraz zarejestrować swoje konto. To wszystko, potem już tylko pozostaje przesłać środki na inwestycje. Całość może zabrać nawet nie więcej niż 10 minut. Jest to tak proste, a w ten sposób możesz inwestować w Portfel na miarę, skonstruowany specjalnie dla Ciebie na podstawie odpowiedzi, które udzieliłeś w ankiecie. Dlaczego warto inwestować z nami? – Między innymi ze względu na bezpieczeństwo oraz osiągnięte wyniki.

Jak inwestować?

W trakcie tegorocznego ForFin w jednym z paneli wziął udział także szef Portu w Polsce – Mikołaj Raczyński. Razem z innymi prelegentami dyskutował oraz wspólnie szukał odpowiedzi na pytanie jaki rodzaj inwestowania jest najlepszy z perspektywy przeciętnego Polaka. Pełny tytuł panelu brzmiał: Akcje, obligacje, nieruchomości, złoto czy coś jeszcze innego? Inwestowanie długoterminowe z perspektywy przeciętnego Polaka.

My w Portu, oczywiście znamy odpowiedź i wiemy, jak dopasowywać odpowiednią inwestycję do potrzeb klientów. Właśnie dlatego, oprócz Portfeli na miarę o różnym poziomie ryzyka oferujemy także inne produkty, które spotykają się z bardziej lub mniej specyficznymi potrzebami poszczególnych inwestorów. Na przykład nasze Portfele na miarę mają swoje „zielone” odpowiedniki dla osób, które chcą bezkompromisowo wspierać środowisko. Można z nami inwestować dla dzieci za jedyne 0,25% rocznie czy samemu stworzyć portfel inwestycyjny z listy dostępnych instrumentów we Własnych strategiach. Posiadamy także Rezerwę Inwestycyjną w euro czy Portu Crypto dla osób, chcących inwestować w kryptowaluty.

Dziękujemy!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy z wszystkimi z Państwa porozmawiać bezpośrednio. Była to dla nas świetna okazja, żeby zapoznać się z Waszymi opiniami i skonfrontować je w rzeczywistości. Mimo, iż jesteśmy pewni, co do jakości naszych produktów i usług, to stale jednak tak pozytywny feedback jest dla nas dużym źródłem radości i motywacji. Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy. 😊 Ogromne podziękowania należą się również organizatorom i innym uczestnikom Forum za stworzenie wspaniałej i przyjaznej atmosfery. 😊 Do zobaczenia za rok! 

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po przeczytaniu artykułu?

– Artykuł nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.

– Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.

– Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.

– Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.

– Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.

– Niniejszy artykuł jest materiałem marketingowym.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.