Szukaj
Close this search box.

Członkowie SII inwestują na Portu taniej

Portu nawiązało współpracę ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, a dzięki temu, wszyscy jego członkowie mogą inwestować na Portu taniej.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce, obecnie zrzesza ponad 18 tysięcy inwestorów. Funkcjonuje od 2000 roku.

Członkowie SII otrzymają 50% zniżki od opłaty za zarządzanie na Portu, a dodatkowo, Ci którzy do końca stycznia bieżącego roku wybiorą członkostwo 5-letnie, mogą liczyć na 70% zniżki od opłaty za zarządzanie przez 12 miesięcy. Szczegóły jak skorzystać z oferty można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do lektury recenzji spod pióra Michała Żuławińskiego, w której dokładnie przygląda się on naszej ofercie, artykuł jest dostępny tutaj.

Oprócz tego Emilia Rybak była gościem webinaru z wiceprezesem SII Michałem Masłowskim, video można znaleźć poniżej. Podczas webinaru rozmawiali o ofercie Portu oraz szczegółowo omówili zasady otrzymania zniżki od opłaty.

Jeśli masz już konto na Portu i jesteś członkiem SII – skontaktuj się z nami pisząc mail na adres info@portu.pl

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.