Akademia inwestowania Portu #7: Inwestowanie w euro

Inwestowanie w euro

Polacy coraz częściej posiadają oszczędności w obcych walutach, między innymi w euro. Wielu z nas pracowało bądź pracuje za granicą i dysponuje środkami, które szkoda, aby marnowały się na zwykłych rachunkach bankowych. Co zrobić z uzbieranymi euro? Jak można zainwestować te środki na Portu? Jakie masz możliwości inwestycyjne w euro? Dla kogo dedykowana jest rezerwa inwestycyjna w euro na Portu? Wystarczy, że posłuchasz kolejnego odcinka Akademii inwestowania Portu, w którym rozmawiają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński, aby się tego dowiedzieć.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.