Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #5: Czy złoto to dobra inwestycja?

Czy złoto to dobra inwestycja?

Złoto porusza wyobraźnię ludzi od niepamiętnych czasów i wciąż rozpala gorące debaty odnośnie tego w jaki sposób najlepiej w nie inwestować. Jakie powinno być miejsce złota w portfelu współczesnego inwestora? Czy zakup fizycznego złota na pewno gwarantuje nam ochronę naszych środków niezależnie od sytuacji? Dlaczego warto zastanowić się nad inwestowaniem w złoto poprzez fundusz ETC? Czy istnieją inne kruszce, które warto mieć w portfelu? Dowiesz się w kolejnym odcinku odcinka Akademii inwestowania Portu, gdzie te tematy poruszają Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.