Szukaj
Close this search box.

Akademia inwestowania Portu #10: Jak wypełnić ankietę inwestycyjną na Portu?

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem i każdy inwestor powinien się z nim liczyć. Nie posiadając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, początkujący inwestorzy mogą popełnić wiele błędów, które mogłyby przynieść straty lub zniechęcić do wzbogacania się na rynkach kapitałowych. Dlatego w Portu przed tym zanim zaczniesz inwestować, poprosimy Cię o wypełnienie ankiety inwestycyjnej. Dlaczego powinieneś podejść do niej z pełną powagą i wypełnić ją zgodnie z prawdą? Dlaczego to jak długi jest Twój horyzont inwestycyjny i ocena Twojego apetytu na ryzyko są tak istotne? Dlaczego pytamy o sytuację finansową i jaki to ma wpływ na konstrukcję portfela? Czy kwoty, które zadeklarowałeś, że zainwestujesz są wiążące? Innymi słowy, w kolejnym odcinku Akademii Portu, Emilia Rybak i Mikołaj Raczyński wyjaśniają jak wypełnić ankietę inwestycyjną.

—————————————————————–

Na co zwrócić uwagę po obejrzeniu tego videa?

  • Materiał nie jest rekomendacją inwestycyjną, a Portu nie świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego.
  • Historyczne wyniki inwestycji nigdy nie są gwarancją przyszłych zysków.
  • Inwestycje na rynkach kapitałowych są zawsze ryzykowne.
  • Portu nie gwarantuje osiągnięcia zysków z inwestycji.
  • Nie jesteś pewien, jaki profil ryzyka jest dla Ciebie odpowiedni? Wypełnij naszą ankietę inwestycyjną, by to sprawdzić.
  • Niniejszy artykuł i video są materiałami marketingowymi.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.