Inwestuj bez opłat w programie Zaproś Znajomych

Inwestuj bez opłat w programie Zaproś Znajomych

Czy wiesz, że na Portu można inwestować bez żadnych opłat? Dzięki programowi Zaproś Znajomych, nowi i obecni klienci Portu mogą zyskać 3 miesiące inwestowania za darmo za każdego zaproszonego znajomego.  Wystarczy, że zaproszony znajomy zarejestruje się na Portu z Twoim kodem polecającym, a następnie zainwestuje pierwsze pieniądze. Po spełnieniu tego warunku Ty i Twój znajomy zyskacie 3 miesiące bez opłat. Skorzystaj z programu, a my w Portu wynagrodzimy Cię za rozpowszechnianie wiedzy o Portu pośród Twoich znajomych.

Zaproszenie znajomego na Portu jest naprawdę proste. Po zalogowaniu znajdziesz stronę Zaproś Znajomych w górnym menu w sekcji Zaproszenia i kupony. Znajdziesz tam Twój kod polecający, którym możesz w prosty sposób dzielić się ze znajomymi. Na tej samej stronie będziesz mógł także sprawdzić status swoich zaproszeń.

Nasi klienci chętnie rozmawiają o Portu ze swoimi znajomymi. Na przykład przy kawie lub piwie, lub na lunchu w pracy. Dlatego właśnie chcemy ich za to wynagrodzić, a przy okazji dać możliwość sprawić radość znajomemu” – wyjaśnia ideę stojącą za kodami polecającymi Martin Luňáček, Managing Director Portu.

Klienci mogą użyć kodu polecającego wielokrotnie, korzystając dzięki temu z możliwości darmowego inwestowania na dłużej. Innymi słowy, okresy wolne od opłat kumulują się, w taki sposób, że gdy jeden się kończy, w tym samym momencie zaczyna się następny.

Link polecający można przesłać emailem, udostępnić w mediach społecznościowych lub wysłać bezpośrednio w prywatnej wiadomości. Jest to bardzo proste, a każdy może wybrać swój własny sposób. Ważne jest jednak, by rejestrujący znajomy skorzystał z otrzymanego linku lub kodu – tylko w ten sposób będziemy wiedzieć kto kogo zaprosił do programu, dzięki czemu oboje przyjaciół będzie mogło inwestować za darmo” – wyjaśnia kwestie techniczne Martin Jaroš, Operations Manager. W sekcji Zaproś Znajomych będziesz miał przegląd o tym, ilu Twoich znajomych skorzystało z Twojego linku i ile bezpłatnych okresów Ci przysługuje.

Program Zaproś Znajomych jest dostępny dla wszystkich naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań, skorzystaj z pomocy naszej obsługi klienta poprzez chat na stronie, wysyłając email na info@portu.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie (+48) 222 221 566. Dołącz do ponad 20 000 klientów, którzy skorzystali z programu Zaproś Znajomych.

Najnowsze artykuły

Lepsze miejsce dla Twoich pieniędzy

Uwolnij potencjał swojego kapitału. Konta oszczędnościowe nie chronią pieniędzy przed inflacją. Z kolei wysokie opłaty funduszy inwestycyjnych zabierają Twoje zyski. Na szczęście jest sposób, by inwestować lepiej – Ty decydujesz, a eksperci pracują dla Ciebie. Portu oferuje nowoczesny i efektywny sposób inwestowania dla każdego. Przygotujemy portfel na miarę Twoich potrzeb.